Prosinec 2010

Největší bolest je vzpomínka na štěstí v době neštěstí.

22. prosince 2010 v 22:39 | w e r u s h |  Moje kecy o(^_^)o
Joo,tak už to bude.. Nemá smysl něco tady popisovat a říkat jaké to je,když tě bolí srdce.To nejde popsat.A pro každého,kdo si něco takového prožil,by bylo zbytečné ty řádky číst. A myslím si,že není na světě člověk,který by minimálně jednou nezažil tu strašnou bolest. Třeba já patřím mezi ty,kteří tohle zažívají poměrně často. Žít mezi lidmi,pro které jsou na prvním místě prachy a oni sami. Nejspíš se nedokážou vcítit do kůže ostatních. Nevidí bolest ani radost lidí kolem sebe. To je chyba. Zraňují tě každý den. Každý den se najde někdo,kvůli komu ti zmizí úsměv z tváře.Někdo,kvůli komu musíš pátrat v minulosti a čím dál víc si uvědomuješ,jak jsou tví blízcí bezcitní,chamtiví a že většina jejich myšlenek se týká už jen jich samých.A poznávám,že i přátelé,které jsem dřív považovala za nenahraditelné,se stávají tím,co jsem popsala výš. Ale mám i takové,které bych za nic na světě,už nikdy nevyměnila! A o nich vím,že nejsou takoví,jako zbytek světa.. ♥ 

..Chci vrátit čas..!

14. prosince 2010 v 21:48 | w e r u s h |  Moje kecy o(^_^)o
..Ikdyž to nejde! 
...Chci zpátky na začátek prázdnin! Kdy bylo teplo,svítilo slunko,všichni sme seděli u Máni,fotili,natáčeli,pili (KOFOLU ^^ :D),jedli (Jazzyho Mexická s kuřecím,řízky,které si "smažil" nad táborovým ohněm,ty nejkřupavější zemáky od našich "kuchařů" !!). Chci Zpátky všechno to,kdy sme se dokázali všemu řezat (sice malinko pod vlivem,alee... :D) 
Chci si to všechno prožít znova,možná změnit pár chvil,které sem mohla změnit. A taky.. kdybych se možná víc starala o moje kralika Vojtu TAK BY KURVA NEMUSEL UMŘÍT!!!!!!!!!!!!!!
...nebo sem aspoň s ním mohla víc byt,kdybych to věděla..!!!! :(