Červen 2010

Nejdokonalejší vtip co znám.. :D:D

30. června 2010 v 19:15 | w e r u s h |  blbosti,vtipy,srandičky...
Toto prostě...nemá chybu :D:D je to vážně moc!!! xD

Obrázek “http://i117.photobucket.com/albums/o52/MrsTeddyGeiger9/pixels/24dowat.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl
mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného
arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil, aby si kápnul do vody trochu vodky a po pár hltech bude daleko klidnější.
Farář poslechl a skutečně se cítil tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici.
Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:
Vážený Otče, příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky.
V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na
dnešní mši:

♥ Hračka.. Každý ji měl,každý ji miloval..

30. června 2010 v 15:06 | w e r u s h |  Moje kecy o(^_^)o
Více avatarů ke stažení
H R A Č K A
Každý ji měl a každý ji miloval...♥

..Dětsví bez hraček? To není dětství!
Není jediného člověka,který někdy nedržel hračku v ruce! ..Myslíte si že nemám pravdu? ..Pokud tvrdíte opak,zřejmě si myslíte,že hračka musí být drahá,krásná,musí vydávat zvuky a musí být dokonalá..Myslíte si že děti bezdomovců a chudých nemají hračky? Ale mají! Ovšem né takové jako děti z bohatých rodin,které se kvůli takovýmto hračkám nemůžou ve svém vlastním pokoji ani hnout.. Takovéhle děti jsou rády i za kousky dřev ze kterého si můžou něco postavit,i za utrhlý kus staré látky,ze které si uvážou třeba nějakou hadrovou panenku.. Tohle je taky hračka! ..a co děti třeba v Africe? Tyhle děti taky nepotřebujou hrací panenky,ovládací autíčka nebo vrtulníky které vážně lítaj.. Tyhle děti,si vyrobí hračku ze slámy,tyhle děti si vycpou hada a hrají si s ním,tyhle děti házej kamínky do řeky obklopené savanou,ovšem tyhle děti na hraní nejspíš ani nemají čas..buď se starají o své sourozence,nebo umírají žízní a hladem...

 ..Ale není rozdíl jen mezi částmi světa ale taky dobou! Možná je hloupé připomínat tu dobu,protože se všechno mění,ale..o tomhle mám taky co říct..
Když jsem byla malá,byla vzácnost mrkací panenka a dneska si s tebou dokonce i popvídá! ..jednou jsem dostala takového "angličáka" kterého když jsem potáhla dozadu,tak se potom rozjel.. Tohle autíčko jsem milovala!! ...a co kdyby jsem ho teď dala nějakému malému klukovi? Co by udělal? ..Praštil by s ním,a šel by si vzít ovládání a rajtovat po zahradě s autem pomalu větším než on sám...? Neříkám že jsou všichni stejní,samozřejmě to záleží na výchově,to je jasný... ale tohle je můj postoj k tomu všemu tak obrazně,a dnešní děti si myslí že budou mít všechny hračky z reklamy!..a co si myslíte že se stane,když panenka přestane mluvit?! ..no jistě,koupí se nová,ještě lepší a moderní,ta která i čůrá!! ..Hadrovou panenku třeba jen tak neroztrhnete,pokud není po prababičce :D ..a když už,sešijete ji!

...mám tu toho dost,ale ještě jsem chtěla zmínit pár věcí,co se týkaj názoru,že kluci si nesmí hrát s papenkama,protože se v tom případě chovaj jak holčičky,a holkám že nesluší autíčko v ruce.. Tenhle názor já vůbec nezastávám! Není to pravda! ..Možná je trošku divné když se chlapeček stará o panenku a jeho sestřička rajtuje po gauči angličákem.. ale co je na tom?! Když je to baví?? ..Já sama jsem si hrála s autíčkama :) ..Panenku jsem vzala do ruky jen tehdy,když jsem byla se sestřenkou,protože ta si prostě s ničim jiným nehrála,a bratránek byl ještě moc malý.. Neměla jsem nějak extra moc autíček a když už,tak ty po tetě,protože ta je taky milovala! ..ale ještě míň panenek :D:D.. Ovšem to,co u mě převládalo,ještě převládá a dloouho převládat bude,jsou PLYŠÁCI ♥ ♥ ♥..Nejdokonalejší hračky se kterými si hrajou jak kluci,tak holky!! ..plyšák.. už jen to slovo hřeje u srdce! Mé první hračky byli právě plyšáci!! ♥ ..nikdo jim neodolá.. ani dospělí lidé.. Já si chci plyšáky kupovat pořád,ikdyž vím že se to nehodí :D ..No a? Teďkom na Vánoce jsem taky dostala plyšáka,od bratránka! ..Úžasnou kostru s kytarou dokonce! ..a můžu vám říct,že tohle mě potěšilo mnohem víc než nějaké hadry,nebo náušnice,které jsem stejně už rok neměla v uších..
..Dnes máte miliony a miliony plyšáků.. Od těch nejmenších,třeba na klíče,až po dvoumetrové plyšové obry! (o cenách radši nemluvím)..

..Myslím,že i ten nejubručenější puberťák a drsňák dokáže vykouzlit úsměv nad roztomilou plyšovou hračkou! .. (btw..a proč nemít doma třeba metalového medvídka? ^^)

Ale nedáme si zas moc,ať grcáme celou noc! :D:D

28. června 2010 v 14:24 | w e r u s h |  Moje kecy o(^_^)o
weronica-t
Haluuuz :D:D
Píšu Simči kmentáář o RA0286DE a nakonec jsem napsala toto!! [ale nedáme si zas moc,ať grcáme celou noc] fakt haluz,netušila jsem že se to bude takhle parádně rýmovat! :D:D
Jinač jsem se tu jen na minutku stavila,dneska asi 5× vypínám a zapínám comp! :D

..Kurva všichni se toho děsně bojí a to mě moc nedodává sebevědomí..Ten zvláštní pocit nejistotoy mě vážně neopouští!
» Jdu ještě umýt nádobí,obléct se a vyrážíme teda do toho shopu!

RA0286DE « se blížíí.. Bohudík nebo bohužel?!

28. června 2010 v 12:41 | w e r u s h |  Moje kecy o(^_^)o
gangsta
Čaoo!
Tak dnešek je tu! :D
Těším se,ale aj se celkem bojim... bo spíš mám takový divný pocit..
Mno,snad se to vydaří :)
Ve tři jdem se Simčou ♥ něco nakoupiit a ve čtyri to zřejmě začne.. ZŘEJMĚ..
Popravdě ale,celkem se toho bojím.. Nvm proč,nvm čeho..ale.. né že bojim,ale mám divnej pocit,že se něco posere,někdo bude smutnej,nasranej,nebo bude průser.. Fakt nvm,ale zas na druhou stranu to třeba bdue parádní akce! Nvm co od toho mám čekat..

Mno já jdu vyčistit bazén a pak teda do toho obchodu.. možná tu ještě příjdu,ale na 90% ne :D asi až zítra :D
Tak čaooo o(°.°)o

Uspěch..jedno slovo,a tolik významů..

25. června 2010 v 11:30 | WeruSh ^^ |  Moje kecy o(^_^)o
 ..Jedno slovo,a přitom tolik znamená..
Znamená být šťastný,radovat se..
..znamená krok vpřed...
...znamená být na sebe pyšný
..dosáhnout toho,čeho chcem..
..Slovo úspěch,znamená pro všechny to samé,ale i pro každého něco jiného! Pro malou slečnu ze školky to může znamenat že se Ken a Barbie dali dohromady,pro jejího pubertáního bratra rande s největší kočkou ze školy,jejich táta třeba právě vydělal hodně peněz a mamince se podařil uvařit výborný oběd..! Úspěch má mnoho podob..tisíce,ba i miliony...
  Úspěch může být malý nebo velký.. každodení úspěch nebo i ten celoživotní.. Každodení úspěch? Ráno vstanout nezaspat do školy,do práce? Přemluvit rodiče ať mě pustí ven?..to jsou malé úspěchy,ale přece úspěchy :) ..a co ty velké? Třeba (i to dnešní) vysvědčení, vyhrát v něčem co je pro mě důležité,získat práci,dostat se na vysvěnou školu,zhubnout,napsat knihu,namalovat obraz..!
  Vážně to pro každého znamená něco jiného,ale višchni to berou jako věc přijemnou,hezký zážitek a radost!! :)

 Werush :)

..Jak dlouhoo?

16. června 2010 v 11:55 | WeruSh ^^ |  Moje kecy o(^_^)o
weronica-t.blog.cz
Čááo prdi :P
Hej to je fakt dlouho,co sem tu nebyla :D
Chtěla sem tu něco napsat už mrtě dáávno,a taky v pondělí,jenže se k tomu nikdy nedostanu:D:D ..Teď máme ve škole volnou hodinuu,tak píšu a píšu ♥ :D ..Kuaa a zas mi blog začíná lízt na mozek :D ..zas se tu chci vrátit :D:D:) ♥ ..a taky jeden z důvodů proč tu píšu je aj ten,že se mi líbí soutěže blog.blog.cz,kdy se maj psát články na nějaké téma.. to mě vážně baví,asi něco napíšu xD:)

Hej koumáám,záři:153 bo kolik čláánků :D ááá xD:)) červenec 156 :) ..hustě :D:D ..to už ASI nebude ;):( :D:D
...Sakriiš,budu muset udělat trochu pořádek na bločkuu :D ..New design,rubriky,menu.. :D ..áá to bude :D..ale NIC NESLIBUJU.. fakt nvm kdy se k tomu dokopu a jestli to vůbec někdy bude :D ..myslim že tohle je článek na delší dobuu :D..Teď asik bude hnusně,tak možná budu psát.. pak třeba přes noc a ták xD:)